Купити квитки Дивитись розклад

Розклад і квитки на потяги
ВІННИЦЯ >> ЛЬВІВ

* розклад був складений без врахування дати відправлення
* розклад був складений для дати відправлення
Потяг
Маршрут
Маршрут
Періодичність
Відп Приб

Нічого не знайдено!

>>


81 КИЇВ-ПАС. >> УЖГОРОД
З 29/10/2017 ЩОДЕННО
00:15
06:20
81 КИЇВ-ПАС. >> БУДАПЕШТ-НЬЮГАТИ
29/10-7/12/2017 ЩОДЕННО
00:15
06:20
109 ХЕРСОН >> ЛЬВІВ
З 30/10/2017 ПО ПАРНИХ (КРІМ 2,4,6,8/11/2017), ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2
01:10
08:23
41 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ >> ТРУСКАВЕЦЬ
З 29/10/2017 ЩОДЕННО, КРІМ 1-8, 9,13,15,17,21/11/2017
01:32
08:36
109 ХЕРСОН >> ЛЬВІВ
2,4,6,8/11/2017
01:47
10:01
41 ДНІПРО-ГОЛОВНИЙ >> ЛЬВІВ
4,5,6,8/11/2017
02:23
10:22
771 КИЇВ-ПАС. >> БРАТИСЛАВА-ГОЛОВНА
29/10-6/12/2017 ПО ПОНЕДІЛКАХ, ВІВТОРКАХ, СЕРЕДАХ, СУБОТАХ, НЕДІЛЯХ, КРІМ 15/11/2017
02:43
09:44
771 КИЇВ-ПАС. >> ПРАГА-ГОЛ.
29/10-6/12/2017 ЩОДЕННО
02:43
09:44
134 МИКОЛАЇВ ПАС. >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
З 10/11/2017 ПО 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 ЧИСЛАХ КОЖНОГО МІСЯЦЯ, КРІМ 13,16,22/11/2017
03:23
10:20
134 МИКОЛАЇВ ПАС. >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
22/11/2017
03:23
10:20
120 ЗАПОРІЖЖЯ-1 >> ЛЬВІВ
20,21,22,23/11/2017
05:21
12:27
520 КРИВИЙ РІГ-ГОЛОВНИЙ >> ЛЬВІВ
20,21,22,23/11/2017
05:21
12:27
120 ЗАПОРІЖЖЯ-1 >> ЛЬВІВ
З 29/10/2017 ЩОДЕННО, КРІМ 1-9,20-23/11, 5,6,7/12/2017
05:21
12:27
120 ЗАПОРІЖЖЯ-1 >> ЛЬВІВ
5,6,7/12/2017
05:21
12:27
86 НОВООЛЕКСІЇВКА >> ЛЬВІВ
З 30/10/2017 ПО ПАРНИХ (КРІМ 2,4,6,8/11/2017), ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2
05:46
12:46
73 МОСКВА КИЇВСЬКА >> ЛЬВІВ
З 29/10/2017 ЩОДЕННО
07:35
14:25
73 МОСКВА КИЇВСЬКА >> ЧЕРНІВЦІ
З 30/10/2017 ЩОДЕННО, ВІДМІНЕНО 13,14,15,16,17,18,19/11/2017
07:35
14:25
111 ХАРКІВ-ПАС. >> ЛЬВІВ
З 30/10/2017 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4
08:51
15:58
715 КИЇВ-ПАС. >> ПШЕМИСЛЬ
29/10 - 9/12/2017 ЩОДЕННО
09:11
13:42
70 МАРІУПОЛЬ >> ЛЬВІВ
З 29/10/2017 ЩОДЕННО, КРІМ 31/10-8/11/2017
10:06
17:23
49 КИЇВ-ПАС. >> ТРУСКАВЕЦЬ
З 29/10/2017 ЩОДЕННО
23:15
04:32
129 КИЇВ-ПАС. >> УЖГОРОД
11/12-7/12/2016 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,1,3
23:44
04:48

Зворотній маршрут: ЛЬВІВ >> ВІННИЦЯ.
Розклад потягів по станціях: ВІННИЦЯ, ЛЬВІВ.


На нашому сайті www.anytrain.com.ua ви завжди можете: